«1...56789...51»

Felhasználó
11 éve
Végre jelentkezett egy normális ember (Persus) ilyen emberek kellenek a klánba.

Felhasználó
11 éve
Jah én szeretem ha van sok hsz, legalább a klán valami listán TOP 1 .
A legnézettebb klánfórum!
És nem kell hozzá megölni sem 1 csomó ártatlan sticket, nem tapad annyi vér a kezünkhöz! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
Ahoy!
Felvétel reményében jelentkeznék hozzátok az okból kifojólag hogy megtaláljam a nekem való normális körülmányek között korrigált klánt, ami lehet, hogy nem ez lesz, de igen sokat gondolkodtam az egészen úgyhogy igazán komolyan gondolom.

Ekler Balázs a hivatalos nevem amit 97'-ben tapasztottak rám a szüleim. Szigetszentmiklóson élek anno' kb. még 7-8 éve költöztünk ide. Hobbim a Gitározás és az XTR roller. Mind2 sportban igazán jeleskedem, nemrég leszponzorált a MADDEU ami Eurüpa egyik legjobb roller csapata. A gitározás is fontos része az életemnek ezért erről is mondanék pár szót. Hát kb. 5 éve kezdtem el, az iskolai szolfézs tanárnál majd későb magántanáthoz fordultam. Heti szinten járok koncertekre is.

A játékot 2 éve kezdtem Balase néven majd újraregisztráltam fél éve ezen az accuntoton. Összesen 40.000 killt sikerült összeszednem eddigi pályafutásom alatt. Sok barátra találtam ez idők alatt, mind a Klánokba mind a játékban. Eddigi klánjaim az S.K.S.W és az -FP- volt...

Nagyrészt ennyi.. hát amit tudtam összegyűjtötten így Este Háromnegyed 1 kor.
By.: Blaesy
fKeXE.gif

Felhasználó
11 éve
A régi S.K.S.W. tagokra mindig igennel szavazok :D
<3

Felhasználó
11 éve
Hát őőő, igen azaz nem, de mégis mert nem, de igen, és mégsem :(.
................

Felhasználó
11 éve
Mindig mindenki írja hogy : "becsületes nevem xy"
háborúba ártatlan stickeket galádul leöldösni, ez hozzá talán nem is annyira fontos....
Pl Egy becstelen gyilkológép vagyok és kinyírom az egész pályán az összes sticket úgy hogy közben nem is töltök!! A fórumon meg olyan hsz-eket írok hogy megszakadtok a röhögéstől, az IQ-m meg több mint a testmagasságom! ( kosarazom szabadidőmben!! )
ui: Ezt a sticket felvenném! :)

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
Én ha tech vagyok, akkor a techeket,is irtom XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
11 éve
Hát ezért vettünk fel anno Husikám! XD
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
11 éve
nekem hőkövetős rakétám van meg öngolyóba mozgó embereim xD
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif

Felhasználó
11 éve
Hát ezért vettünk fel anno Husikám! XD
Mennyiért vettél apu? XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P
«1...56789...51»